Hjá Marlín Guesthouse

Rumah Tamu
2 bintang
Rabu 2/9
-
Khamis 3/9
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Hjá Marlín Guesthouse
Penyedia untuk Hjá Marlín Guesthouse
Penyedia untuk Hjá Marlín Guesthouse
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hjá Marlín Guesthouse

Rabu 2/9
-
Khamis 3/9

Mengenai Hjá Marlín Guesthouse

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk17:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+354 892 0336

Manfaat dan kemudahan di Hjá Marlín Guesthouse

  • Wi-Fi Percuma
  • Kemudahan dobi
  • Pengering Rambut
  • Sauna
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Peti sejuk
  • Pendakian
  • Stor tersedia
  • Taman permainan

Umum

  • Sauna
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Kemudahan dobi
  • Peti sejuk
  • Pengering Rambut
  • Stor tersedia

Aktiviti

  • Taman permainan
  • Pendakian
Paparkan semua 8 kemudahan

Ulasan bagi Hjá Marlín Guesthouse

8.1
Hebat225 penarafan yang disahkan
9.4Solo
8.0Pasangan
8.4Rakan-rakan
7.8Keluarga
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Hjá Marlín Guesthouse

Eksplorasi Reydarfjordur

Lapangan Terbang Terdekat

Soalan Lazim apabila menempah di Hjá Marlín Guesthouse

  • Apakah nombor telefon Hjá Marlín Guesthouse?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Hjá Marlín Guesthouse pada +354 892 0336.

  • Adakah Hjá Marlín Guesthouse mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hjá Marlín Guesthouse menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hjá Marlín Guesthouse?

    Waktu daftar keluar di Hjá Marlín Guesthouse adalah 10:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Adakah Hjá Marlín Guesthouse mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Hjá Marlín Guesthouse.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hjá Marlín Guesthouse