Hilton Garden Inn West Edmonton

Hotel
3 bintang
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 203
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Hilton Garden Inn West Edmonton

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Hilton Garden Inn West Edmonton bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Selasa 4/8
-
Rabu 5/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, 2 katil queen
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 2 katil queen
Bilik Standard, 2 katil queen
Bilik Standard, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
Queen room, 2 katil queen
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
King room, 1 katil king
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Hilton Garden Inn West Edmonton

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Hilton Garden Inn West Edmonton, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Terletak di Edmonton, 3km dari Pusat Beli-belah West Edmonton, Hilton Garden Inn West Edmonton menawarkan bilik berhawa-dingin dan bar. Antara kemudahan tempat penginapan ini ialah restoran, khidmat b...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+1 780 443 2233

Manfaat dan kemudahan di Hilton Garden Inn West Edmonton

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Hilton Garden Inn West Edmonton
  • Kolam renang dalam bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Parkir percuma
  • Pusat Perniagaan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J

Tempat Makan

  • Ketuhar gelombang mikro
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pendiang
  • Ruang duduk
  • Bilik bersambung tersedia
  • Telefon
  • Tirai privasi
  • Stor tersedia

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Saluran bayar setiap tontonan
  • TV
  • Permainan video

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Bantal hypoallergenic

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tab mandi
  • Tempat mandi spa
  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Kolam renang dan spa

  • Tab Panas
  • Kolam renang dalam bangunan

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Katil sofa

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir percuma

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Hilton Garden Inn West Edmonton

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Hilton Garden Inn West Edmonton, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 361 ulasan bagi Hilton Garden Inn West Edmonton ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.
8.3
Hebat
361 penarafan yang disahkan
Cemerlang
180
Hebat
71
Bagus
44
Okey
25
Berpatutan
9
Sederhana
9
Kurang Memuaskan
23
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Hilton Garden Inn West Edmonton

Terokai penginapan lain di Edmonton yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Hilton Garden Inn West Edmonton. Secara keseluruhan, terdapat 1,524 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Edmonton. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

Eksplorasi Edmonton

Hilton Garden Inn West Edmonton terletak di 17610 Stony Plain Road dalam kawasan , Edmonton. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 28 Julai 2026.
Hilton Garden Inn West Edmonton lokasi: 17610 Stony Plain Road

Mercu Tanda Paling Popular

  • Galaxyland2.1 km
  • Mindbender2.1 km
  • West Edmonton Mall2.2 km
  • World Waterpark2.2 km
  • Beth Israel Synagogue4.3 km
  • Telus World of Science4.6 km
  • Fort Edmonton Park5.5 km
  • Edmonton Valley Zoo5.9 km
  • University Of Alberta6.9 km
  • High Level Bridge7.7 km
  • Rogers Place8.4 km
  • Edmonton City Centre8.6 km

Soalan Lazim apabila menempah di Hilton Garden Inn West Edmonton

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Hilton Garden Inn West Edmonton. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 28 Julai 2026.

  • Adakah harga Hilton Garden Inn West Edmonton berbanding dengan hotel 3 bintang di Edmonton?

    Harga setiap malam di Hilton Garden Inn West Edmonton selalunya adalah 6% lebih murah daripada purata hotel 3 bintang di Edmonton. Apabila menginap di Hilton Garden Inn West Edmonton, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 452/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Edmonton untuk hotel 3 bintang.

  • Berapakah jarak Hilton Garden Inn West Edmonton ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Edmonton?

    Hanya pada jarak 42.1 km, jangka masa pemanduan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Edmonton ke Hilton Garden Inn West Edmonton adalah 0j 32m. Anggaran masa pemanduan mungkin berbeza bergantung pada waktu kesesakan lalu lintas di kawasan sekitarnya. Perkara ini berlaku terutamanya di kawasan metro.

  • Adakah Hilton Garden Inn West Edmonton dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu hotel di Hilton Garden Inn West Edmonton dipersilakan untuk membawa haiwan peliharaan kebiasaan seperti kucing dan anjing. Sekiranya anda mempunyai jenis haiwan kesayangan yang lain, anda dinasihatkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu.

  • Adakah terdapat kolam renang di Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Edmonton mencari hotel dengan kolam renang. Hilton Garden Inn West Edmonton memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +1 780 443 2233 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Hilton Garden Inn West Edmonton.

  • Adakah Hilton Garden Inn West Edmonton mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Hilton Garden Inn West Edmonton menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Terdapat pusat kecergasan di hotel yang dapat diakses oleh tetamu Hilton Garden Inn West Edmonton. Sebilangan besar hotel tidak mempunyai pusat kecergasan 24 jam, jadi pastikan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk waktu dan ketersediaan gim.

  • Apakah waktu daftar keluar di Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 12:00. Untuk mendaftar masuk di Hilton Garden Inn West Edmonton, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Hilton Garden Inn West Edmonton, Edmonton?

    Biasanya, harga bilik di Hilton Garden Inn West Edmonton adalah sekitar RM 452/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 340/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di Hilton Garden Inn West Edmonton?

    Ya, terdapat restoran pada lokasi di Hilton Garden Inn West Edmonton, Edmonton. Jika anda ingin minum di penginapan, terdapat bar yang tersedia.

  • Adakah Hilton Garden Inn West Edmonton mempunyai perkhidmatan dobi?

    Hilton Garden Inn West Edmonton mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Adakah Hilton Garden Inn West Edmonton menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Hilton Garden Inn West Edmonton menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Adakah terdapat hotel Hilton Garden Inn lain di Edmonton?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Edmonton. Penginapan Hilton Garden Inn yang paling popular di Edmonton ialah Hilton Garden Inn West Edmonton.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Hilton Garden Inn West Edmonton