Gastehaus Pauline

Hotel
3 bintang
Ahad 9/8
-
Isnin 10/8
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Gastehaus Pauline
Penyedia untuk Gastehaus Pauline
Penyedia untuk Gastehaus Pauline
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Gastehaus Pauline

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Gastehaus Pauline bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 2 Ogos 2026.
Ahad 9/8
-
Isnin 10/8

Mengenai Gastehaus Pauline

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Gastehaus Pauline, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 2 Ogos 2026.
Rumah tamu ini terletak 10 minit berjalan kaki dari Stadium Olimpik dan tempat konsert Waldbühne di Berlin. Gästehaus Pauline menawarkan apartmen-apartmen dengan WiFi percuma, dapur kecil dan ruang ma...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+49 30 7565 4060
Nombor lesen: HRB 212848 B

Manfaat dan kemudahan di Gastehaus Pauline

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Gastehaus Pauline
  • Restoran
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet

Umum

  • Cerek elektrik
  • Radio
  • Bilik keluarga
  • Cadar
  • Tuala
  • Katil bayi tersedia
  • Alat pemadam api
  • Ruang duduk
  • TV skrin pipih
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Pemandangan taman
  • Servis bilik
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Bilik mandi
  • Mesin basuh pinggan mangkuk
  • Kerusi pancuran
  • Hypoallergenic
  • Penyesuai peranti
  • Alat pertolongan cemas
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Soket berdekatan katil
  • Sofa
  • Akses kad kunci
  • Katil sofa
  • Bilik bebas-alahan
  • Dilarang merokok
  • Peralatan dapur
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Restoran
  • Dapur memasak
  • Parkir
  • Sabun badan
  • Pengering Rambut
  • TV kabel atau satelit
  • Telefon
  • Berkarpet
  • Peti sejuk
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Tong sampah
  • Mesin kopi
  • TV
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga
  • Mesin layan diri (minuman)
  • Tidak bersambung
  • Mesin layan diri (snek)
  • Ruang makan
  • Meja makan
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Taman
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Almari pakaian
  • Ruang khas merokok
  • Dapur
  • Stor tersedia
  • Parkir peribadi

Perkhidmatan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Pengemasan setiap hari
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Pasaraya mini di lokasi
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
Paparkan semua 66 kemudahan

Ulasan bagi Gastehaus Pauline

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Gastehaus Pauline, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,636 ulasan bagi Gastehaus Pauline ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 2 Ogos 2026.
8.8
Hebat1,636 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Gastehaus Pauline

Terokai penginapan lain di Berlin yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Gastehaus Pauline. Secara keseluruhan, terdapat 3,688 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Berlin. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 2 Ogos 2026.

Eksplorasi Westend Berlin

Gastehaus Pauline terletak di Dickensweg 25-39 dalam kawasan Westend, Berlin. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 2 Ogos 2026.

Mercu Tanda Paling Popular

Grunewaldturm

Pemanduan 15 min

5.8 km

Schloss Charlottenburg

Pemanduan 11 min

5.8 km

Kurfürstendamm

Pemanduan 14 min

7.7 km

Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche

Pemanduan 15 min

8.6 km

Grunewaldturm

Pemanduan 15 min

5.8 km

Schloss Charlottenburg

Pemanduan 11 min

5.8 km

Kurfürstendamm

Pemanduan 14 min

7.7 km

Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche

Pemanduan 15 min

8.6 km

Kereta Sewa

RM 86 purata harian

Lapangan Terbang Terdekat

Lapangan Terbang Berlin Brandenburg

Pemanduan 38 min

33.9 km

Lapangan Terbang Berlin Brandenburg

Pemanduan 38 min

33.9 km

  • Sejauh mana Gastehaus Pauline dari Waldbühne?

    Waldbühne di Berlin berjarak 0.9 km dari Gastehaus Pauline.

  • Adakah Gastehaus Pauline berhampiran dengan Olympic Stadium?

    0.9 km - menjadikan jarak yang wajar untuk berjalan kaki atau menaiki kereta/teksi ke Olympic Stadium dari Gastehaus Pauline.

Soalan Lazim apabila menempah di Gastehaus Pauline

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Gastehaus Pauline. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 2 Ogos 2026.

  • Adakah harga Gastehaus Pauline berbanding dengan hotel 3 bintang di Berlin?

    Di Berlin, kadar purata setiap malam untuk hotel 3 bintang adalah RM 428. Jangkaan kadar setiap malam untuk Gastehaus Pauline adalah sekitar RM 560; harga yang 30% lebih murah daripada kadar purata bandar. HotelsCombined menganggap Gastehaus Pauline sebagai tawaran yang bagus jika anda ingin menginap di hotel 3 bintang di Berlin.

  • Berapakah jarak Gastehaus Pauline ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Berlin Brandenburg?

    Tanpa kesesakan lalu lintas, pemanduan 39.2 km antara Gastehaus Pauline dan Lapangan Terbang Berlin Brandenburg (lapangan terbang terdekat) akan mengambil masa sekitar 0j 30m. Sekiranya anda tinggal di kawasan metropolitan, anda mungkin melihat masa pemanduan anda meningkat disebabkan jalan raya yang sibuk.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Berlin Brandenburg ke Gastehaus Pauline?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang Berlin Brandenburg ke Gastehaus Pauline boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 228/hari di Berlin. Malah, Gastehaus Pauline mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Aplikasi perkihdmatan kongsi pengangkutan dan teksi tetap menjadi penyelesaian am bagi para pengunjung di Gastehaus Pauline. Ini sering merupakan kaedah pengangkutan yang paling menjimatkan semasa berkunjung ke Berlin.

  • Berapakah jarak Gastehaus Pauline dari pusat bandar Berlin?

    Gastehaus Pauline terletak 1.8 km dari pusat Westend, Berlin. Dari Gastehaus Pauline, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Pariser Platz.

  • Apakah nombor telefon Gastehaus Pauline?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Gastehaus Pauline, sila hubungi +49 30 7565 4060.

  • Adakah Gastehaus Pauline mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Gastehaus Pauline menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Gastehaus Pauline?

    12:00 adalah waktu daftar keluar di Gastehaus Pauline. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Gastehaus Pauline, Berlin?

    Harga bilik di Gastehaus Pauline bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 560/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 463/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Gastehaus Pauline?

    Ya - Gastehaus Pauline mempunyai restoran.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Gastehaus Pauline?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Gastehaus Pauline anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 347).

  • Di kawasan manakah dalam Berlin terletaknya Gastehaus Pauline?

    Gastehaus Pauline terletak di dalam kawasan Westend, Berlin. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Gastehaus Pauline berkait dengan seluruh Berlin.

  • Sejauh mana Gastehaus Pauline dari Waldbühne?

    Waldbühne di Berlin berjarak 0.9 km dari Gastehaus Pauline.

  • Adakah Gastehaus Pauline berhampiran dengan Olympic Stadium?

    0.9 km - menjadikan jarak yang wajar untuk berjalan kaki atau menaiki kereta/teksi ke Olympic Stadium dari Gastehaus Pauline.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Gastehaus Pauline