Penginapan & Sarapan

Gästehaus Grauss

3 bintang
10.0
Cemerlang
berdasarkan 74 ulasan
74 penarafan yang disahkan
Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Gästehaus Grauss
Penyedia untuk Gästehaus Grauss
Penyedia untuk Gästehaus Grauss
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Gästehaus Grauss

Rabu 28/10
-
Khamis 29/10

Mengenai Gästehaus Grauss

Terletak di Thiersee di kawasan Tirol dan Kufstein Fortress yang boleh disampai dalam 7km, Gästehaus Grauss mempunyai penginapan dengan WiFi percuma, taman permainan kanak-kanak, teres dan tempat park...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+43 676 398 8552

Manfaat dan kemudahan di Gästehaus Grauss

  • Wi-Fi Percuma
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Mesin kopi
  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Internet
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Restoran

Ulasan bagi Gästehaus Grauss

10.0
Cemerlang
74 penarafan yang disahkan
Cemerlang
64
Hebat
6
Bagus
4
Okey
0
Berpatutan
0
Sederhana
0
Kurang Memuaskan
0
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Gästehaus Grauss

Eksplorasi Thiersee

Gästehaus Grauss lokasi: Breiten 47

Mercu Tanda Paling Popular

  • Thiersee Lake0.6 km
  • Hohenstaffing Castle2.9 km
  • Planetarium3.3 km
  • Kufstein City Church3.3 km
  • Museum Oberaudorf7 km
  • Reisach Abbey8.8 km
  • Urfahrn Castle9 km

Soalan Lazim apabila menempah di Gästehaus Grauss

  • Adakah Gästehaus Grauss dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Gästehaus Grauss adalah mesra haiwan. Jangan bimbang untuk membawa haiwan kesayangan anda jika menginap di Gästehaus Grauss.

  • Apakah nombor telefon Gästehaus Grauss?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Gästehaus Grauss, sila hubungi +43 676 398 8552.

  • Adakah Gästehaus Grauss mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Gästehaus Grauss menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Gästehaus Grauss?

    10:00 adalah waktu daftar keluar di Gästehaus Grauss. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Gästehaus Grauss, Thiersee?

    Harga bilik di Gästehaus Grauss bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 334/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 331/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Gästehaus Grauss?

    Ya - Gästehaus Grauss mempunyai restoran.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Gästehaus Grauss