Penginapan & Sarapan

Freedom Love B&B

2 bintang
9.3
Cemerlang
berdasarkan 1867 ulasan
1,867 penarafan yang disahkan
Selasa 29/9
-
Rabu 30/9
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 491
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Freedom Love B&B

Selasa 29/9
-
Rabu 30/9
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Freedom Love B&B

Terletak 5 minit berjalan kaki dari Stesen Kereta Api Roma Termini, Freedom Love B&B menyediakan bilik-bilik yang selesa di pusat Rom. WiFi percuma disediakan di seluruh kawasan penginapan. Dilengkapi...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar10:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 328 682 6477
Nombor lesen: 058091-AFF-00208, IT058091B4B2Y4X5TD

Manfaat dan kemudahan di Freedom Love B&B

  • Wi-Fi Percuma
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Mesin kopi
  • Balkoni
  • Penyaman udara
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Perkhidmatan penstriman
  • Internet
  • Restoran

Umum

  • Pemandangan jalan sunyi
  • Cerek elektrik
  • Bilik keluarga
  • Cadar
  • Tuala
  • Katil bayi tersedia
  • Alat pemadam api
  • Ruang duduk
  • Lif
  • Perkhidmatan menyeterika
  • TV skrin pipih
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Buah-buahan
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • Servis bilik
  • Penggera asap
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Pemanasan
  • Bilik mandi
  • Seterika dan papan seterika
  • Topi mandi
  • Boleh diakses melalui lif
  • Hypoallergenic
  • Penyesuai peranti
  • Selipar
  • Alat pertolongan cemas
  • Pemandangan halaman dalaman
  • Soket berdekatan katil
  • Tandas tambahan
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Dilarang merokok
  • Balkoni
  • Restoran
  • Bidet
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Sabun badan
  • Pengering Rambut
  • Air botol
  • Loker
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • TV kabel atau satelit
  • Cerek
  • Lantai jubin/marmar
  • Penyaman udara
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Seterikaan seluar
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi
  • TV
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Meja
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Pancuran mandian
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Almari pakaian
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Ruang khas merokok
  • Rak pengeringan untuk pakaian
  • Kemasukan peribadi
  • Stor tersedia

Aktiviti

  • Pengurutan
  • Perkhidmatan penstriman

Perkhidmatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Faksimili/fotostat
  • Khidmat dobi
  • Pasaraya mini di lokasi
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Akses kunci
  • Urut kaki
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)
Paparkan semua 75 kemudahan

Ulasan bagi Freedom Love B&B

9.3
Cemerlangq1,867 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Freedom Love B&B

Eksplorasi Historical Center Rom

Mercu Tanda Paling Popular

Pemanduan 6 min

2.9 km

Pemanduan 5 min

2.8 km

Pemanduan 7 min

3.3 km

Pemanduan 6 min

3.1 km

Pemanduan 7 min

3.7 km

Pemanduan 6 min

2.9 km

Pemanduan 5 min

2.8 km

Pemanduan 7 min

3.3 km

Pemanduan 6 min

3.1 km

Pemanduan 7 min

3.7 km

Pengangkutan Awam

Jalan kaki 10 min

0.8 km

Pemanduan 6 min

3.2 km

Jalan kaki 10 min

0.8 km

Pemanduan 6 min

3.2 km

Lapangan Terbang Terdekat

Pemanduan 27 min

16.8 km

Pemanduan 34 min

30.5 km

Pemanduan 27 min

16.8 km

Pemanduan 34 min

30.5 km

  • Sejauh mana Freedom Love B&B dari Pantheon?

    Pantheon yang popular terletak lebih kurang 2 km dari Freedom Love B&B.

  • Adakah Freedom Love B&B berhampiran dengan Colosseum?

    Jarak dari Freedom Love B&B ke Colosseum adalah 3.1 km.

Soalan Lazim apabila menempah di Freedom Love B&B

  • Adakah harga Freedom Love B&B berbanding dengan hotel 2 bintang di Rom?

    Freedom Love B&B secara umumnya mempunyai harga lebih rendah daripada purata harga hotel 2 bintang di Rom. Pada purata, anda mungkin akan membayar RM 843 untuk setiap malam di Rom. Freedom Love B&B akan mengenakan RM 862 untuk setiap malam, iaitu 1% lebih murah daripada purata harga hotel di Rom.

  • Berapakah jarak Freedom Love B&B ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Rom Fiumicino?

    Dengan jarak 38.5 km antara Freedom Love B&B dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Rom Fiumicino, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 29m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Rom Fiumicino ke Freedom Love B&B?

    Salah satu pilihan yang lebih popular hari ini adalah dengan menaiki teksi atau perkhidmatan kongsi pengangkutan secara terus dari Lapangan Terbang Rom Fiumicino ke hotel. Pilihan ini selalunya menjimatkan, tetapi para tetamu mesti memerhatikan kadar waktu puncak.

  • Berapakah jarak Freedom Love B&B dari pusat bandar Rom?

    Freedom Love B&B terletak 0.2 km dari pusat Castro Pretorio, Rom. Dari Freedom Love B&B, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Olympic Stadium.

  • Apakah nombor telefon Freedom Love B&B?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Freedom Love B&B pada +39 328 682 6477.

  • Adakah Freedom Love B&B mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Freedom Love B&B menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Freedom Love B&B?

    Freedom Love B&B mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 14:00, dan waktu daftar keluar sebelum 10:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Freedom Love B&B, Rom?

    Harga bilik di Freedom Love B&B bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 862/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 382/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Freedom Love B&B?

    Ya, terdapat restoran pada lokasi di Freedom Love B&B, Rom.

  • Adakah Freedom Love B&B mempunyai perkhidmatan dobi?

    Penginapan ini menawarkan perkhidmatan dobi. Tidak perlu membawa seterika, kerana penginapan dapat menyediakannya.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Freedom Love B&B?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Freedom Love B&B anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Februari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 306).

  • Di kawasan manakah dalam Rom terletaknya Freedom Love B&B?

    Freedom Love B&B terletak di dalam kawasan Historical Center, Rom. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Freedom Love B&B berkait dengan seluruh Rom.

  • Sejauh mana Freedom Love B&B dari Pantheon?

    Pantheon yang popular terletak lebih kurang 2 km dari Freedom Love B&B.

  • Adakah Freedom Love B&B berhampiran dengan Colosseum?

    Jarak dari Freedom Love B&B ke Colosseum adalah 3.1 km.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Freedom Love B&B