Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Hotel
3 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 518
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, 1 katil twin
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, 1 katil sofa
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil king
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Kadar mungkin tidak termasuk cukai pelancongan yang perlu dibayar oleh pelancong di hotel.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Hotel ini menyediakan sauna, perkhidmatan spa dan sebuah ketuhar gelombang mikro di kawasan bersama.Akses Internet wayarles percuma disediakan percuma. Kemudahan lain termasuklah kemudahan dobi, meja/...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+81 368 945 489

Manfaat dan kemudahan di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring
  • Restoran
  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Internet
  • Spa
  • Khidmat dobi

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Sabun badan
  • Penyaman udara
  • Baju tidur
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Tab mandi
  • Bidet
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Tempat mandi awam
  • Bilik Mandi Persendirian

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Ruang khas merokok

Tempat Makan

  • Cerek elektrik
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Restoran
  • Peti sejuk
  • Mesin layan diri (minuman)

Umum

  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Berkarpet
  • Stor tersedia

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi
  • Seterikaan seluar
  • Mesin basuh

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Peti keselamatan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Peti deposit keselamatan
  • Akses kad kunci
  • Kaunter Daftar 24 J

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Spa

  • Spa
  • Sauna

Luar

  • Balkoni

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal

Ulasan bagi Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 686 ulasan bagi Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.1
Hebat
686 penarafan yang disahkan
Cemerlang
295
Hebat
186
Bagus
96
Okey
38
Berpatutan
30
Sederhana
13
Kurang Memuaskan
28
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Terokai penginapan lain di Tokyo yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring. Secara keseluruhan, terdapat 12,483 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Tokyo. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Meguro Tokyo

Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring terletak di 3-21-8 Aobadai dalam kawasan Meguro, Tokyo. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring lokasi: 3-21-8 Aobadai

Mercu Tanda Paling Popular

  • Harajuku3 km
  • Roppongi Hills Mori Tower3.6 km
  • Roppongi Hills3.8 km
  • Roppongi3.9 km
  • Central Tokyo4.3 km
  • Tokyo Tower4.9 km
  • Shinbashi6.1 km
  • Shiodome6.3 km
  • Tokyo Electric Power Company6.4 km
  • Kokyo6.8 km
  • Ginza7.1 km
  • Nippon Budokan7.2 km

Soalan Lazim apabila menempah di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring berbanding dengan hotel 3 bintang di Tokyo?

    Harga setiap malam di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring selalunya adalah 17% lebih murah daripada purata hotel 3 bintang di Tokyo. Apabila menginap di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring, anda harus bersedia untuk membayar sekitar RM 530/malam, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus di Tokyo untuk hotel 3 bintang.

  • Berapakah jarak Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tokyo Haneda?

    Dengan jarak 22.3 km antara Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tokyo Haneda, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 17m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Tokyo Haneda ke Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring?

    Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Tokyo Haneda, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Berapakah jarak Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring dari pusat bandar Tokyo?

    Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring terletak 2.2 km dari pusat Shibuya, Tokyo. Dari Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring, anda boleh berkunjung dengan mudah ke mercu tanda lain seperti Asakusa.

  • Apakah nombor telefon Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring, sila hubungi +81 368 945 489.

  • Adakah Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring?

    Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 15:00, dan waktu daftar keluar sebelum 11:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring, Tokyo?

    Biasanya, harga bilik di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring adalah sekitar RM 530/malam, dengan tawaran termurah bermula daripada RM 146/malam. Harga berbeza-beza berdasarkan banyak faktor (Contohnya: tarikh, musim, jenis bilik, dll), jadi gunakan borang di atas untuk melihat tawaran bagi penginapan yang anda inginkan.

  • Adakah terdapat restoran di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring?

    Terdapat restoran yang terletak di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring. Sila hubungi mereka untuk waktu operasi restoran.

  • Adakah Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring mempunyai perkhidmatan dobi?

    Terdapat perkhidmatan dobi di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring yang boleh digunakan oleh para tetamu.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 384).

  • Di kawasan manakah dalam Tokyo terletaknya Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring?

    Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring terletak di dalam kawasan Meguro, Tokyo. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring berkait dengan seluruh Tokyo.

  • Adakah terdapat hotel Dormy Inn lain di Tokyo?

    Secara keseluruhan, terdapat 11 lokasi di Tokyo. Penginapan Dormy Inn yang paling popular di Tokyo ialah Dormy Inn Premium Shibuya Jingumae Hot Spring.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Dormy Inn Express Meguro Aobadai Hot Spring