Jawor Dom Wczasowy

Hotel
3 bintang
Selasa 1/9
-
Rabu 2/9
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 228
/Termurah kadar satu malam
Penyedia
Jumlah untuk setiap malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Jawor Dom Wczasowy

Selasa 1/9
-
Rabu 2/9
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Jawor Dom Wczasowy

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.

Manfaat dan kemudahan di Jawor Dom Wczasowy

  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti keselamatan
  • Sauna
  • Stor tersedia

Umum

  • Peti keselamatan
  • Sauna
  • Servis bilik
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Stor tersedia

Perkhidmatan

  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
Paparkan semua 6 kemudahan

Ulasan bagi Jawor Dom Wczasowy

8.0
Hebat967 penarafan yang disahkan
8.2Solo
7.8Keluarga
7.9Pasangan
8.4Rakan-rakan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Jawor Dom Wczasowy

Eksplorasi Ustroń

Soalan Lazim apabila menempah di Jawor Dom Wczasowy

  • Adakah Jawor Dom Wczasowy dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya. Sebilangan besar haiwan peliharaan seperti anjing adalah tetamu yang dipersilakan di Jawor Dom Wczasowy.

  • Adakah Jawor Dom Wczasowy mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Jawor Dom Wczasowy menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Jawor Dom Wczasowy?

    Waktu daftar keluar standard di Jawor Dom Wczasowy adalah 12:00. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 15:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Jawor Dom Wczasowy?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Jawor Dom Wczasowy anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Mac, apabila harga biasanya paling rendah (RM 335).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Jawor Dom Wczasowy