Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Hotel
4 bintang
Jumaat 31/7
-
Sabtu 1/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 185
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.
Jumaat 31/7
-
Sabtu 1/8
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 267
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Bilik Standard, 1 katil queen
RM 185
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+49 69 66330

Manfaat dan kemudahan di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Parkir valet
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Hypoallergenic
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Tempat mandi mesra OKU
  • Bilik bebas-alahan
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Akses kad kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Bilik persidangan
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Tempat Makan

  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Buah-buahan
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Bar mini
  • Bar snek
  • Sarapan di dalam bilik
  • Meja makan

Umum

  • Bilik keluarga
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Bilik bersambung tersedia
  • Pemandangan mercu tanda
  • Stor tersedia
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Kalis bunyi
  • Telefon

Dapur

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Dapur
  • Ketuhar gelombang mikro
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Peti sejuk
  • Ruang makan

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Bilik mandi tambahan
  • Tab mandi
  • Tandas
  • Tisu tandas

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Luar

  • Ruang makan luaran
  • Perabot luaran
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Balkoni

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterikaan seluar
  • Seterika dan papan seterika

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Radio
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Perkara untuk dibuat

  • Golf
  • Berbasikal
  • Menunggang kuda
  • Pendakian

Kolam renang dan spa

  • Spa
  • Tuala kolam renang
  • Sauna

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir peribadi
  • Parkir valet

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Mesra keluarga

  • Penjagaan bayi atau kanak-kanak
  • Katil bayi tersedia

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 3,254 ulasan bagi Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.
7.3
Bagus
3254 penarafan yang disahkan
Cemerlang
1048
Hebat
741
Bagus
552
Okey
254
Berpatutan
267
Sederhana
147
Kurang Memuaskan
246
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Terokai penginapan lain di Frankfurt/Main yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG. Secara keseluruhan, terdapat 566 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Frankfurt/Main. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.

Eksplorasi Schwanheim Frankfurt/Main

Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG terletak di Lyoner Strasse 44 -48 dalam kawasan Schwanheim, Frankfurt/Main. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 24 Julai 2026.
Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG lokasi: Lyoner Strasse 44 -48

Mercu Tanda Paling Popular

  • Commerzbank-Arena1.6 km
  • Congress Center Messe Frankfurt4 km
  • Hammering Man4.3 km
  • Westendstrasse 14.4 km
  • Jüdisches Museum Frankfurt4.7 km
  • Oper Frankfurt4.7 km
  • European Central Bank4.8 km
  • Deutsche Bank5 km
  • Alte Oper5.3 km
  • Deutsche Borse AG5.3 km
  • Römer5.3 km
  • St Paul's Church5.3 km
  • Sejauh mana Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG dari Commerzbank-Arena?

    Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG adalah (1.6 km) jarak berjalan kaki dari Commerzbank-Arena, Frankfurt/Main.

Soalan Lazim apabila menempah di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 24 Julai 2026.

  • Adakah harga Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG berbanding dengan hotel 4 bintang di Frankfurt/Main?

    Kadar purata untuk satu malam di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG adalah 66% lebih rendah daripada kadar purata di Frankfurt/Main untuk hotel 4 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG biasanya adalah RM 338, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Frankfurt/Main.

  • Berapakah jarak Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Frankfurt/Main?

    Dengan jarak 10.6 km antara Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Frankfurt/Main, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 08m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Frankfurt/Main ke Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang Frankfurt/Main ke Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 163/hari di Frankfurt/Main. Malah, Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Frankfurt/Main, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Adakah Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Tetamu dibenarkan membawa haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah ke Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG semasa penginapan mereka.

  • Berapakah jarak Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG dari pusat bandar Frankfurt/Main?

    Pusat bagi Niederrad, Frankfurt/Main, terletak 0.9 km dari pintu hadapan Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG. Anda boleh menemui ramai pelancong di tempat seperti Deutsche Bank Zwillingstürme, yang anda boleh kunjungi dari Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG menggunakan sebarang jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG pada +49 69 66330.

  • Adakah Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Terdapat pusat kecergasan di hotel yang dapat diakses oleh tetamu Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG. Sebilangan besar hotel tidak mempunyai pusat kecergasan 24 jam, jadi pastikan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk waktu dan ketersediaan gim.

  • Apakah waktu daftar keluar di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 11:00. Untuk mendaftar masuk di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 15:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Berapakah harga untuk menginap di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG, Frankfurt/Main?

    RM 214 untuk satu malam adalah harga terbaik yang ditemui baru-baru ini untuk bilik di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG, dengan tawaran purata sekitar RM 338 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat harga semasa.

  • Adakah terdapat restoran di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG mempunyai restoran. Sekiranya anda lebih berminat untuk minum daripada makan, terdapat juga bar di lokasi.

  • Adakah Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi hotel untuk tetamu di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG. Para tetamu juga mempunyai akses kepada seterika dan papan seterika selama mereka menginap - sama ada di dalam bilik, atau dengan meminta pihak pengurusan hotel.

  • Adakah Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Ogos, apabila harga biasanya paling rendah (RM 319).

  • Di kawasan manakah dalam Frankfurt/Main terletaknya Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG?

    Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG terletak di dalam kawasan Schwanheim, Frankfurt/Main. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG berkait dengan seluruh Frankfurt/Main.

  • Adakah terdapat hotel Crowne Plaza lain di Frankfurt/Main?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Frankfurt/Main. Penginapan Crowne Plaza yang paling popular di Frankfurt/Main ialah Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG.

  • Sejauh mana Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG dari Commerzbank-Arena?

    Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG adalah (1.6 km) jarak berjalan kaki dari Commerzbank-Arena, Frankfurt/Main.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Crowne Plaza Frankfurt Congress Hotel By IHG