Castellor Bed & Breakfast

Penginapan & Sarapan
0 bintang
Jumaat 4/9
-
Sabtu 5/9
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 830
/Termurah kadar satu malam
Penyedia
Jumlah untuk setiap malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Castellor Bed & Breakfast

Jumaat 4/9
-
Sabtu 5/9
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Castellor Bed & Breakfast

Terletak di Cemaes, Castellor Bed & Breakfast mempunyai WiFi percuma, dan tetamu boleh menikmati taman, lounge berkongsi dan teres. Peti sejuk dan cerek juga tersedia. Jika anda ingin meneroka kawasan...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk16:00
Masa daftar keluar10:30
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+44 779 521 8473

Manfaat dan kemudahan di Castellor Bed & Breakfast

  • Dewasa Sahaja
  • Berhadapan Pantai
  • Wi-Fi Percuma
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Mesin kopi
  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • TV skrin pipih
  • TV
  • Pendiang

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Peranti hotspot mudah alih
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Cadar
  • Tuala
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Umum

  • Tingkap
  • Pemandangan jalan sunyi
  • Berhadapan Pantai
  • Pendiang
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Pemandangan taman
  • Lantai kayu keras atau parket
  • Bilik bersambung tersedia
  • Sofa
  • Berkarpet
  • Pemandangan gunung

Bilik mandi

  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Tab mandi
  • Pengering Rambut
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Pancuran mandian

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Dewasa Sahaja
  • Kerusi pancuran
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga

Tempat Makan

  • Gelas wain
  • Cerek elektrik
  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Pembancuh teh/kopi
  • Peti sejuk
  • Mesin kopi

Perkara untuk dibuat

  • Pendakian
  • Memancing
  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Golf
  • Berkanu
  • Berbasikal
  • Menunggang kuda

Bilik Tidur

  • Katil lipat simpan
  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Luar

  • Teres/Patio
  • Balkoni
  • Perabot luaran
  • Taman

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Seterika dan papan seterika

Keselamatan dan kesihatan

  • Alat pertolongan cemas
  • Pengesan karbon monoksida

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Akses kunci
  • Air botol

Ulasan bagi Castellor Bed & Breakfast

9.9
Cemerlang
137 penarafan yang disahkan
Cemerlang
137
Hebat
0
Bagus
0
Okey
0
Berpatutan
0
Sederhana
0
Kurang Memuaskan
0
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Castellor Bed & Breakfast

Eksplorasi Cemaes Bay

Castellor Bed & Breakfast lokasi: Castellor

Mercu Tanda Paling Popular

  • St Peirio's Church2.4 km
  • Skerries Lighthouse10.8 km

Soalan Lazim apabila menempah di Castellor Bed & Breakfast

  • Berapakah jarak Castellor Bed & Breakfast ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Holyhead Anglesey?

    Pada jarak 31.1 km, Lapangan Terbang Holyhead Anglesey adalah lapangan terbang terdekat dengan Castellor Bed & Breakfast. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Castellor Bed & Breakfast ke Lapangan Terbang Holyhead Anglesey adalah 0j 24m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah nombor telefon Castellor Bed & Breakfast?

    Sekiranya anda mempunyai pertanyaan atau kekhuatiran mengenai penginapan anda, hubungi +44 779 521 8473 untuk bercakap dengan wakil kaunter penerimaan tetamu Castellor Bed & Breakfast.

  • Adakah Castellor Bed & Breakfast mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Castellor Bed & Breakfast menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Castellor Bed & Breakfast?

    Daftar keluar harus dilakukan sebelum 10:30. Untuk mendaftar masuk di Castellor Bed & Breakfast, para tetamu harus merancang untuk bila-bila masa selepas 16:00 pada hari ketibaan mereka yang dijadualkan.

  • Adakah Castellor Bed & Breakfast mempunyai perkhidmatan dobi?

    Sekiranya anda perlu mencuci pakaian semasa menginap, anda boleh memanfaatkan kemudahan dan perkhidmatan dobi di Castellor Bed & Breakfast. Terdapat juga seterika (dan papan seterika) di penginapan.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Castellor Bed & Breakfast