Hotel

Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

4 bintang
7.8
Bagus
berdasarkan 2540 ulasan
2,540 penarafan yang disahkan
Khamis 29/10
-
Jumaat 30/10
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 281
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

Khamis 29/10
-
Jumaat 30/10
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Eksekutif, 1 katil twin
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, jenis katil tidak diketahui
Bilik Eksekutif, 1 katil double
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil double
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, 1 katil double
Double room, 1 katil twin
Double room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil twin
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, 1 katil double
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+44 247 640 4040

Manfaat dan kemudahan di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

  • Kolam renang dalam bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Mesin kopi
  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma

Ulasan bagi Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

7.8
Bagus
2540 penarafan yang disahkan
Cemerlang
968
Hebat
522
Bagus
407
Okey
222
Berpatutan
166
Sederhana
87
Kurang Memuaskan
168
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

Eksplorasi Coventry

Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC lokasi: Birmingham Road

Mercu Tanda Paling Popular

  • Allesley Park1.4 km
  • Cash's3.3 km
  • Hearsall Common3.7 km
  • Criterion Theatre4.5 km
  • Belgrade Theatre4.6 km
  • West Orchards Shopping4.8 km
  • Coventry Transport Museum4.9 km
  • Lady Herbert's Garden4.9 km
  • Katedral Coventry5.1 km
  • Herbert Art Gallery and Museum5.2 km
  • Coventry History Centre5.2 km
  • War Memorial Park5.3 km

Soalan Lazim apabila menempah di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC

  • Berapakah jarak Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Birmingham?

    Hanya pada jarak 19 km, jangka masa pemanduan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Birmingham ke Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC adalah 0j 14m. Anggaran masa pemanduan mungkin berbeza bergantung pada waktu kesesakan lalu lintas di kawasan sekitarnya. Perkara ini berlaku terutamanya di kawasan metro.

  • Adakah Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC mempersilakan kebanyakan haiwan peliharaan yang dipelihara di rumah.

  • Adakah terdapat kolam renang di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC?

    Ya, Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC?

    Cara terbaik untuk menghubungi Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC adalah dengan menghubungi +44 247 640 4040.

  • Adakah Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC?

    Ya, terdapat pusat kecergasan yang terbuka untuk tetamu yang menginap di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC.

  • Apakah waktu daftar keluar di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC?

    11:00 adalah waktu daftar keluar di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC, Coventry?

    Harga untuk Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 466, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 269. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC?

    Ya - Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC mempunyai restoran. Terdapat juga bar dan ruang santai di hotel.

  • Adakah Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC mempunyai perkhidmatan dobi?

    Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 383).

  • Adakah terdapat hotel BW Signature Collection lain di Coventry?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Coventry. Penginapan BW Signature Collection yang paling popular di Coventry ialah Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Windmill Village Hotel, Golf Club & Spa, BWSC