Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Hotel
4 bintang
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 510
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Isnin 3/8
-
Selasa 4/8
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
King room, jenis katil tidak diketahui
Bilik Standard, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, jenis katil tidak diketahui
Queen room, 1 katil queen
Queen room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 026 602 111
Nombor lesen: 015077-ALB-00008, IT015077A1VCGWOVJQ

Manfaat dan kemudahan di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV kabel atau satelit

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Bilik persidangan
  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Peti deposit keselamatan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J

Tempat Makan

  • Bar mini
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Bar snek
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Sarapan di dalam bilik
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Mesin kopi

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Bilik larangan merokok tersedia
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Lif
  • Tandas dengan rel pegang
  • Ruang khas merokok

Umum

  • Bilik keluarga
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Bilik bersambung tersedia
  • Bilik kalis bunyi
  • Stor tersedia

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Alat pertolongan cemas
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Peti keselamatan

Parkir dan pengangkutan

  • Stesen Cas EV
  • Parkir
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterika dan papan seterika

Kolam renang dan spa

  • Spa
  • Tab Panas
  • Sauna

Bilik mandi

  • Bidet
  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi

Media dan hiburan

  • Radio
  • TV kabel atau satelit

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Perkara untuk dibuat

  • Sewa basikal
  • Golf

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak

Bilik Tidur

  • Jam penggera

Kecergasan

  • Pusat kecergasan

Ulasan bagi Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 561 ulasan bagi Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.
8.7
Hebat
561 penarafan yang disahkan
Cemerlang
293
Hebat
139
Bagus
66
Okey
25
Berpatutan
14
Sederhana
12
Kurang Memuaskan
12
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Terokai penginapan lain di Cinisello Balsamo yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace. Secara keseluruhan, terdapat 54 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Cinisello Balsamo. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

Eksplorasi Cinisello Balsamo

Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace terletak di Viale Brianza 160/166 dalam kawasan , Cinisello Balsamo. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 27 Julai 2026.
Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace lokasi: Viale Brianza 160/166

Mercu Tanda Paling Popular

  • Auchan0.6 km
  • Pala K Cinisello Balsamo1.1 km
  • La Fontana Shopping Centre1.2 km

Soalan Lazim apabila menempah di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 27 Julai 2026.

  • Adakah harga Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace berbanding dengan hotel 4 bintang di Cinisello Balsamo?

    Terdapat 42% perbezaan harga purata setiap malam bagi hotel 4 bintang di Cinisello Balsamo dengan harga purata setiap malam di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace. Harga Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace adalah hanya RM 588/malam dan dianggap sebagai tawaran yang sangat baik apabila menginap di Cinisello Balsamo.

  • Berapakah jarak Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Milan Linate?

    Terdapat jarak 20.1 km antara lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Milan Linate dan Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace. Perjalanan menaiki kereta ke lapangan terbang dari hotel adalah 0j 15m dengan arus lalu lintas yang normal. Adalah penting untuk mempertimbangkan waktu kesesakan lalu lintas, terutamanya di kawasan metropolitan.

  • Adakah Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya. Sebilangan besar haiwan peliharaan seperti anjing adalah tetamu yang dipersilakan di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace.

  • Apakah nombor telefon Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace?

    Untuk bantuan berkenaan tempahan anda di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace, sila hubungi +39 026 602 111.

  • Adakah Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace?

    Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace mempunyai gim di lokasi. Kawasan gim hanya dibuka untuk tetamu hotel, di mana waktu dan peraturan boleh menjadi berlainan daripada hotel ke hotel. Anda disyorkan untuk menghubungi kaunter penerimaan tetamu untuk pertanyaan.

  • Apakah waktu daftar keluar di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace?

    Waktu daftar keluar di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace adalah 12:00. Namun, daftar keluar lewat dapat dilakukan jika dipersetujui terlebih dahulu dengan kaunter penerimaan tetamu hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace, Cinisello Balsamo?

    Harga untuk Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace akan berbeza-beza bergantung pada waktu anda rancang untuk menginap dan jenis bilik yang anda perlukan. Harga purata bilik setiap malam baru-baru ini adalah RM 588, namun sebilangan pengguna mendapati harga serendah RM 369. Untuk melihat harga untuk tarikh anda, masukkan dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace?

    Ya, terdapat restoran pada lokasi di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace, Cinisello Balsamo. hotel juga mempunyai bar.

  • Adakah Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace mempunyai perkhidmatan dobi?

    Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Adakah terdapat hotel Best Western lain di Cinisello Balsamo?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Cinisello Balsamo. Penginapan Best Western yang paling popular di Cinisello Balsamo ialah Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Best Western Plus Hotel Monza e Brianza Palace