Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

Hotel
2 bintang
Rabu 2/9
-
Khamis 3/9
2 tetamu, 1 bilik
Penyedia
Penyedia untuk Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu
Penyedia untuk Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu
Penyedia untuk Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

Rabu 2/9
-
Khamis 3/9

Mengenai Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk13:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+66 75 656 468

Manfaat dan kemudahan di Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

  • Pantai peribadi
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Khidmat dobi
  • Kemudahan dobi
  • Pengering Rambut
  • Peti keselamatan
  • Peti sejuk
  • Penyaman udara

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Khidmat dobi

Asas

  • Wi-Fi Percuma
  • Penyaman udara

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle Lapangan Terbang

Bilik mandi

  • Pengering Rambut

Luar

  • Pantai peribadi

Tempat Makan

  • Peti sejuk

Umum

  • Stor tersedia

Keselamatan dan kesihatan

  • Peti keselamatan

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Servis bilik

Ulasan bagi Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

9.2
Cemerlang
19 penarafan yang disahkan
Cemerlang
16
Hebat
1
Bagus
1
Okey
1
Berpatutan
0
Sederhana
0
Kurang Memuaskan
0
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

Eksplorasi Ko Lanta

Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu lokasi: 240 M 3 Saladan

Mercu Tanda Paling Popular

  • Klong Dao Beach0.6 km
  • Kawkwang Beach1.1 km
  • Sala Dan Pier1.7 km
  • Long Beach3 km
  • Ko Lanta Noi6.2 km
  • Klong Nin Beach11.6 km
  • Khao Mai Kaew Cave11.9 km
  • Lanta Old Town13.8 km
  • Ba Kantiang Bay16.5 km
  • Ba Kan Tiang Beach16.7 km
  • Ao Nui Beach17.5 km
  • Bamboo Bay18.5 km

Soalan Lazim apabila menempah di Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu

  • Apakah nombor telefon Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu?

    Cara terbaik untuk menghubungi Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu adalah dengan menghubungi +66 75 656 468.

  • Adakah Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu?

    Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu mempunyai waktu daftar masuk biasa iaitu selepas 13:00, dan waktu daftar keluar sebelum 11:00.

  • Adakah Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu mempunyai perkhidmatan dobi?

    Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu mempunyai perkhidmatan dobi. Hubungi penginapan untuk butiran.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Julai, apabila harga biasanya paling rendah (RM 57).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Bambie Boutique Home & Resort By Zuzu