Rumah

San Francesco Country Resort

penarafan kelas 0
8.9
Cemerlang
berdasarkan 1032 ulasan
1,032 penarafan yang disahkan
Ahad 1/11
-
Isnin 2/11
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 354
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi San Francesco Country Resort

Ahad 1/11
-
Isnin 2/11
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Bilik Superior, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai San Francesco Country Resort

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk16:00
Masa daftar keluar10:30
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor lesen: 049017RTA0013, IT049017A13332YG4D

Manfaat dan kemudahan di San Francesco Country Resort

  • Kolam renang luar bangunan
  • Teres/Patio
  • Penyaman udara
  • Cadar
  • Tuala
  • TV
  • Pemanggang
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Kolan renang kanak-kanak
  • Bar/Balai Menunggu

Umum

  • Dilarang merokok
  • Cerek elektrik
  • Bar/Balai Menunggu
  • Bidet
  • Teres/Patio
  • Pengering Rambut
  • Cadar
  • Tuala
  • Pemanggang
  • Telefon
  • Stesen Cas EV
  • Penyaman udara
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Bar kolam renang
  • Bilik mandi berkongsi
  • Peti keselamatan
  • Kolam renang yang dipanaskan
  • Pemanasan
  • Bilik mandi
  • Pancuran hujan
  • TV
  • Parkir percuma
  • Pengemasan
  • Ruang Makan
  • Kawasan berkelah
  • Meja
  • Alat pertolongan cemas
  • Kolan renang kanak-kanak
  • Bar snek
  • Taman
  • Kolam renang luar bangunan

Aktiviti

  • Lawatan ke pusat penghasilan wain
  • Sewa basikal
  • Pingpong
  • Taman permainan

Perkhidmatan

  • Kaunter pelancongan
Paparkan semua 36 kemudahan

Ulasan bagi San Francesco Country Resort

8.9
Hebat1,032 penarafan yang disahkan
9.1Rakan-rakan
8.8Keluarga
9.0Solo
8.9Pasangan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan San Francesco Country Resort

Eksplorasi Rosignano Marittimo

Soalan Lazim apabila menempah di San Francesco Country Resort

  • Adakah San Francesco Country Resort mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, San Francesco Country Resort menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di San Francesco Country Resort?

    Waktu daftar keluar standard di San Francesco Country Resort adalah 10:30. Tetamu biasanya boleh mendaftar masuk dari 16:00. Pengaturan khas mungkin disediakan jika dibincangkan dengan kaunter penerimaan tetamu.

  • Berapakah harga untuk menginap di San Francesco Country Resort, Rosignano Marittimo?

    RM 230 untuk satu malam adalah harga terbaik yang ditemui baru-baru ini untuk bilik di San Francesco Country Resort, dengan tawaran purata sekitar RM 371 untuk satu malam. Masukkan tarikh anda dalam borang di atas untuk melihat harga semasa.

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di San Francesco Country Resort