Hotel

Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

2 bintang
8.5
Cemerlang
berdasarkan 2677 ulasan
2,677 penarafan yang disahkan
Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 266
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

Rabu 28/10
-
Khamis 29/10
Jenis penginapan
Pautan tempahan
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Double room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, 1 katil twin
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
Deluxe room, jenis katil tidak diketahui
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.

Mengenai Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk14:00
Masa daftar keluar10:30
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+39 041 921 655
Nombor lesen: 027042-ALB-00407, IT027042A13EP96XIT

Manfaat dan kemudahan di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Kedai kopi
  • TV
  • TV kabel atau satelit
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Shuttle Lapangan Terbang
  • Internet

Umum

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Bilik keluarga
  • Cadar
  • Tuala
  • Peti deposit keselamatan
  • Katil bayi tersedia
  • Alat pemadam api
  • Katil lipat simpan
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Syampu
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • Servis bilik
  • Pemanasan
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Soket berdekatan katil
  • Dilarang merokok
  • Bilik kalis bunyi
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Bidet
  • Parkir
  • Sabun badan
  • Pengering Rambut
  • Loker
  • TV kabel atau satelit
  • Lantai jubin/marmar
  • Penyaman udara
  • Bantal bukan-bulu
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Peti keselamatan
  • Rak pakaian
  • Tong sampah
  • TV
  • Perapi rambut
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga
  • Meja
  • Kedai kopi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Taman
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Almari pakaian
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Ruang khas merokok
  • Stor tersedia
  • Parkir peribadi

Aktiviti

  • Perpustakaan
  • Sewa basikal

Perkhidmatan

  • Khidmat panggilan kejut
  • Pengemasan setiap hari
  • Faksimili/fotostat
  • Pekerja berbilang bahasa
  • Akses kunci
  • Shuttle Lapangan Terbang
Paparkan semua 56 kemudahan

Ulasan bagi Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

8.5
Hebat2,677 penarafan yang disahkan
Tiada ulasan ditemui. Cuba keluarkan satu penyaring, ubah carian anda, atau keluarkan semua penyaring untuk melihat ulasan.

Hotel Serupa dengan Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

Eksplorasi Marghera Venice

Mercu Tanda Paling Popular

2.8 km

16.4 km

16.6 km

19.1 km

19.6 km

2.8 km

16.4 km

16.6 km

19.1 km

19.6 km

Pengangkutan Awam

19.9 km

19.9 km

Lapangan Terbang Terdekat

11.5 km

24.4 km

11.5 km

24.4 km

Soalan Lazim apabila menempah di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif

  • Adakah harga Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif berbanding dengan hotel 2 bintang di Venice?

    Kadar purata untuk satu malam di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif adalah 52% lebih rendah daripada kadar purata di Venice untuk hotel 2 bintang yang ditaraf serupa. Harga satu malam di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif biasanya adalah RM 347, yang dianggap sebagai tawaran yang bagus untuk bilik hotel yang berkualiti di Venice.

  • Berapakah jarak Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Venice Marco Polo?

    Dengan jarak 15.3 km antara Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif dengan lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Venice Marco Polo, pemanduan biasanya mengambil masa sekitar 0j 11m bergantung pada kesesakan lalu lintas. Pastikan untuk memeriksa trend lalu lintas berhampiran hotel dan lapangan terbang kerana beberapa kawasan mengalami lalu lintas yang lebih tinggi daripada yang lain dan dapat meningkatkan jangkaan masa perjalanan anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Venice Marco Polo ke Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif?

    Perjalanan dari Lapangan Terbang Venice Marco Polo ke Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif boleh menjadi semudah membuat penyewaan kereta di lapangan terbang dengan purata RM 120/hari di Venice. Malah, Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif mempunyai parkir di lokasi untuk tetamu yang memilih kaedah pengangkutan ini. Aplikasi perkihdmatan kongsi pengangkutan dan teksi tetap menjadi penyelesaian am bagi para pengunjung di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif. Ini sering merupakan kaedah pengangkutan yang paling menjimatkan semasa berkunjung ke Venice.

  • Adakah Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Ya, anjing dan kebanyakan haiwan peliharaan secara umumnya dibenarkan di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif.

  • Berapakah jarak Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif dari pusat bandar Venice?

    Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif terletak 1.7 km dari pusat Marghera, Venice. Anda boleh melawat Canal Grande, mercu tanda popular yang boleh dikunjungi dari Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif dengan pelbagai jenis pengangkutan.

  • Apakah nombor telefon Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif?

    Anda boleh menghubungi kaunter penerimaan tetamu Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif pada +39 041 921 655.

  • Adakah Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif?

    10:30 adalah waktu daftar keluar di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif, Venice?

    Tawaran yang baik pada Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif sekarang adalah antara RM 200 dan RM 347 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah terdapat restoran di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif?

    Ya - Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif mempunyai restoran. Sekiranya anda lebih berminat untuk minum daripada makan, terdapat juga bar di lokasi.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan Januari, apabila harga biasanya paling rendah (RM 326).

  • Di kawasan manakah dalam Venice terletaknya Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif?

    Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif terletak di dalam kawasan Marghera, Venice. Gunakan peta di halaman ini untuk memahami di mana Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif berkait dengan seluruh Venice.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Antica Villa Graziella Venice - Atika & Atif