Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Hotel
5 bintang
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 918
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Al Baleed Resort Salalah by Anantara bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Khamis 30/7
-
Jumaat 31/7
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 2,460
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
King room, 1 katil king
RM 2,304
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Al Baleed Resort Salalah by Anantara, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Terletak di lokasi tepi pantai, oasis ini adalah resort vila mewah yang pertama di Salalah terletak di sepanjang pantai selatan Dhofar. Laluan pejalan kaki dikelilingi dengan pokok kelapa yang menjula...

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk15:00
Masa daftar keluar12:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+968 2322 8222

Manfaat dan kemudahan di Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Al Baleed Resort Salalah by Anantara
  • Pantai peribadi
  • Snorkeling
  • Kolam renang luar bangunan
  • Pusat kecergasan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi

Perkhidmatan dan kemudahan

  • ATM di lokasi
  • Pusat Perniagaan
  • Sewa kereta
  • Khidmat panggilan kejut
  • Khidmat Concierge
  • Staf hiburan
  • Pertukaran mata wang di lokasi
  • Hammam (Mandian Turki)
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kad kunci
  • Urut kaki
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Kaunter Daftar 24 J
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Tandas yang ditingkatkan
  • Bilik mandi
  • Topi mandi
  • Bilik mandi tambahan
  • Tandas tambahan
  • Tab mandi
  • Bidet
  • Tempat mandi spa
  • Tandas
  • Tisu tandas
  • Berus gigi
  • Pancuran mandian

Perkara untuk dibuat

  • Kedai cenderamata
  • Sewa basikal
  • Memancing
  • Permainan papan/susun suai gambar
  • Bilik Permainan
  • Berbasikal
  • Menyelam
  • Snorkeling
  • Hiburan petang
  • Kelas memasak
  • Salun kecantikan
  • Menunggang kuda
  • Golf mini
  • Meja pool
  • Pendakian

Umum

  • Bilik keluarga
  • Pemandangan taman
  • Bilik bersambung tersedia
  • Pemandangan tasik
  • Loker
  • Pemandangan kolam renang
  • Stor tersedia
  • Pemandangan laut
  • Ruang duduk
  • Selipar
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon
  • Lantai jubin/marmar

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Keseluruhan unit terletak di tingkat bawah
  • Keseluruhan unit boleh diakses oleh kerusi roda
  • Dilarang merokok
  • Sinki yang direndahkan
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Kemasukan peribadi
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Lif
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif

Asas

  • Internet
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Penyaman udara
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Kolam renang dan spa

  • Kolam renang yang dipanaskan
  • Spa
  • Tab Panas
  • Kolam renang luar bangunan
  • Kolam renang dengan pemandangan
  • Bilik mandi wap
  • Kolam renang peribadi
  • Pengurutan
  • Bar kolam renang

Luar

  • Ruang makan luaran
  • Perabot luaran
  • Pantai peribadi
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Tuala pantai
  • Pemanggang
  • Balkoni

Mesra keluarga

  • Katil bayi tersedia
  • Makanan kanak-kanak
  • Buffet mesra kanak-kanak
  • Kawasan bermain dalam bangunan
  • Kelab kanak-kanak
  • Peralatan permainan luaran kanak-kanak
  • Khidmat penjagaan bayi/kanak-kanak (surcaj)
  • Taman permainan
  • Mainan kolam renang

Tempat Makan

  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Bar mini
  • Bar snek
  • Sarapan di dalam bilik
  • Meja makan

Dapur

  • Cerek elektrik
  • Peralatan dapur
  • Dapur
  • Pembancuh teh/kopi
  • Cerek
  • Mesin kopi
  • Ruang makan

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi
  • Seterikaan seluar
  • Seterika dan papan seterika
  • Mesin pengering

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Parkir dan pengangkutan

  • Shuttle lapangan terbang (surcaj)
  • Parkir percuma
  • Parkir peribadi
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)
  • Parkir valet

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Perpustakaan
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Bilik Tidur

  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Katil sofa
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Tempat penyimpanan komputer riba
  • Meja

Kecergasan

  • Kelas kecergasan
  • Pusat kecergasan
  • Tenis

Ulasan bagi Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Al Baleed Resort Salalah by Anantara, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 928 ulasan bagi Al Baleed Resort Salalah by Anantara ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.
8.9
Hebat
928 penarafan yang disahkan
Cemerlang
690
Hebat
123
Bagus
47
Okey
22
Berpatutan
25
Sederhana
5
Kurang Memuaskan
16
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Terokai penginapan lain di Salalah yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Al Baleed Resort Salalah by Anantara. Secara keseluruhan, terdapat 520 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Salalah. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

Eksplorasi Salalah

Al Baleed Resort Salalah by Anantara terletak di Al Mansurah Street dalam kawasan , Salalah. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 23 Julai 2026.
Al Baleed Resort Salalah by Anantara lokasi: Al Mansurah Street

Mercu Tanda Paling Popular

  • Dhofar Lagoons3.7 km
  • Al-Saada Stadium8.4 km
  • Nabi Ayoub's Tomb19.7 km
  • Land of Frankincense148.1 km

Soalan Lazim apabila menempah di Al Baleed Resort Salalah by Anantara

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Al Baleed Resort Salalah by Anantara. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 23 Julai 2026.

  • Berapakah jarak Al Baleed Resort Salalah by Anantara ke lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Salalah?

    Pada jarak 10.6 km, Lapangan Terbang Salalah adalah lapangan terbang terdekat dengan Al Baleed Resort Salalah by Anantara. Purata masa pemanduan yang dijangkakan dari Al Baleed Resort Salalah by Anantara ke Lapangan Terbang Salalah adalah 0j 08m. Ia adalah idea yang baik untuk mengkaji trend lalu lintas antara hotel dan lapangan terbang anda.

  • Apakah kaedah terbaik bagi tetamu untuk datang dari Lapangan Terbang Salalah ke Al Baleed Resort Salalah by Anantara?

    Untuk kebebasan sepenuhnya semasa berkunjung ke Salalah, pertimbangkan untuk menyewa kereta dengan harga lebih kurang RM 267/hari dan memarkir di Al Baleed Resort Salalah by Anantara, di mana mereka menawarkan tempat letak kereta kepada tetamu hotel. Mengambil teksi atau perkhidmatan kongsi kenderaan dari lapangan terbang terdekat, Lapangan Terbang Salalah, ke hotel anda selalunya merupakan penyelesaian pengangkutan yang paling menjimatkan.

  • Adakah terdapat kolam renang di Al Baleed Resort Salalah by Anantara?

    Ya. Ramai orang yang mengunjungi Salalah mencari hotel dengan kolam renang. Al Baleed Resort Salalah by Anantara memiliki kolam renang di lokasi yang boleh digunakan oleh tetamu hotel, tetapi perlu diketahui bahawa hotel biasanya mempunyai peraturan mengenai penggunaan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Al Baleed Resort Salalah by Anantara?

    Untuk pertanyaan mengenai Al Baleed Resort Salalah by Anantara dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +968 2322 8222.

  • Adakah Al Baleed Resort Salalah by Anantara mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Al Baleed Resort Salalah by Anantara menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Adakah terdapat gimnasium atau pusat kecergasan di Al Baleed Resort Salalah by Anantara?

    Ya, terdapat pusat kecergasan yang terbuka untuk tetamu yang menginap di Al Baleed Resort Salalah by Anantara.

  • Apakah waktu daftar keluar di Al Baleed Resort Salalah by Anantara?

    12:00. Sekiranya anda memerlukan daftar keluar lewat, kami menasihatkan anda membincangkannya dengan kaunter penerimaan tetamu secepat mungkin. Waktu daftar masuk ialah 15:00.

  • Berapakah harga untuk menginap di Al Baleed Resort Salalah by Anantara, Salalah?

    Tawaran yang baik pada Al Baleed Resort Salalah by Anantara sekarang adalah antara RM 1,098 dan RM 2,009 untuk setiap malam. Harga berubah berdasarkan tarikh dan jenis bilik, jadi masukkan keperluan anda dalam borang di atas untuk melihat tawaran terbaik yang ada pada masa ini.

  • Adakah terdapat restoran di Al Baleed Resort Salalah by Anantara?

    Ya - Al Baleed Resort Salalah by Anantara mempunyai restoran. Mereka juga mempunyai perkhidmatan bar untuk minuman.

  • Adakah Al Baleed Resort Salalah by Anantara mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Al Baleed Resort Salalah by Anantara, Salalah. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah Al Baleed Resort Salalah by Anantara menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Al Baleed Resort Salalah by Anantara menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Adakah terdapat hotel Anantara lain di Salalah?

    Secara keseluruhan, terdapat 1 lokasi di Salalah. Penginapan Anantara yang paling popular di Salalah ialah Al Baleed Resort Salalah by Anantara.

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Al Baleed Resort Salalah by Anantara