Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Hotel
4 bintang
Sabtu 1/8
-
Ahad 2/8
2 tetamu, 1 bilik
Tawaran daripada
RM 889
/Termurah kadar satu malam
Bilik
Pengenalan
Ulasan
Hotel serupa
Lokasi
Soalan Lazim

Tawaran Terbaik bagi Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Teroka tawaran paling menarik yang tersedia untuk Carlton-Europe Vintage Adults Hotel bagi memastikan anda mendapat nilai terbaik untuk penginapan anda. Penginapan kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.
Sabtu 1/8
-
Ahad 2/8
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 1,028
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
Double room, jenis katil tidak diketahui
RM 1,566
setiap malam termasuk Cukai Nilai Tambahan (VAT)
*Jumlah termasuk anggaran cukai & yuran tempatan yang perlu dibayar semasa daftar keluar.
Harga terbaikdijamin

Mengenai Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Terokai maklumat penting, kemudahan dan ciri-ciri tentang Carlton-Europe Vintage Adults Hotel, yang memberikan cerapan tentang perkara yang diharapkan sepanjang penginapan anda. Maklumat mengenai penginapan ini kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.

Bagus untuk Diketahui

Masa daftar masuk16:00
Masa daftar keluar11:00
Pembayaran & PembatalanDasar berubah mengikut jenis bilik dan penyedia.
Nombor kaunter pendaftaran+41 33 826 01 60

Manfaat dan kemudahan di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Senarai komprehensif kemudahan di tapak, di dalam bangunan, dan di dalam bilik yang anda akan dapati di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel
  • Kolam renang luar bangunan
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Servis bilik
  • Wi-Fi Percuma
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi
  • Pusat Perniagaan
  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • TV skrin pipih

Kebolehcapaian dan kesesuaian

  • Hypoallergenic
  • Bantal hypoallergenic
  • Dilarang merokok
  • Bantal bukan-bulu
  • Ruang khas merokok
  • Haiwan peliharaan dibenarkan atas permintaan. Caj mungkin dikenakan.
  • Mesra OKU
  • Pancuran mandian mesra OKU
  • Lif
  • Kerusi pancuran
  • Boleh diakses melalui lif
  • Parkir yang boleh diakses
  • Bilik bebas-alahan
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan lif
  • Tingkat atasan boleh diakses dengan tangga

Asas

  • Wi-Fi tersedia di semua kawasan
  • Internet
  • Kipas
  • Alat pemadam api
  • Kelengkapan dandanan diri percuma
  • Penggera asap
  • Pemanasan
  • Wi-Fi Percuma
  • Cadar
  • Tuala
  • Syampu
  • Penyesuai peranti
  • Sabun badan
  • Tong sampah
  • Perapi rambut

Perkhidmatan dan kemudahan

  • Pusat Perniagaan
  • Khidmat panggilan kejut
  • Hammam (Mandian Turki)
  • Kemudahan mesyuarat/bankuet
  • Tiket pengangkutan awam
  • Servis bilik
  • Kaunter pelancongan
  • Akses kunci
  • Daftar Keluar Ekspres
  • Daftar masuk/daftar keluar peribadi
  • Peti deposit keselamatan
  • Air botol

Perkara untuk dibuat

  • Memancing
  • Golf
  • Berbasikal
  • Ski
  • Hiburan petang
  • Salun kecantikan
  • Menunggang kuda
  • Meja pool
  • Kemudahan sukan air (di lokasi)
  • Pendakian

Umum

  • Lantai kayu keras atau parket
  • Pemandangan mercu tanda
  • Pemandangan gunung
  • Stor ski
  • Stor tersedia
  • Pemandangan sungai
  • Sofa
  • Bilik kalis bunyi
  • Kalis bunyi
  • Telefon

Tempat Makan

  • Penghantaran barang runcit
  • Makanan tengah hari yang dibungkus
  • Menu diet istimewa (atas permintaan)
  • Restoran
  • Bar/Balai Menunggu
  • Makanan boleh dihantar ke tempat penginapan
  • Bar snek
  • Pembancuh teh/kopi
  • Mesin kopi

Kolam renang dan spa

  • Spa
  • Kolam renang luar bangunan
  • Tuala kolam renang
  • Kolam renang dengan pemandangan
  • Bilik mandi wap
  • Sauna

Bilik mandi

  • Pengering Rambut
  • Jubah mandi
  • Bilik Mandi Persendirian
  • Bilik mandi
  • Tandas
  • Tisu tandas

Keselamatan dan kesihatan

  • Pengemasan setiap hari
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan umum
  • Kamera litar tertutup (CCTV) di kawasan luar penginapan
  • Kawalan keselamatan 24 jam
  • Alat pertolongan cemas
  • Peti keselamatan

Media dan hiburan

  • TV skrin pipih
  • TV kabel atau satelit
  • Perpustakaan
  • Ruang legar/TV berkongsi
  • TV

Luar

  • Kawasan berkelah
  • Taman
  • Teres/Patio
  • Kerusi malas pantai
  • Pemanggang

Bilik Tidur

  • Bantal bulu
  • Soket berdekatan katil
  • Jam penggera
  • Rak pakaian
  • Almari pakaian

Parkir dan pengangkutan

  • Parkir
  • Parkir peribadi
  • Perkhidmatan shuttle (surcaj)
  • Stesen Cas EV

Dobi

  • Kemudahan dobi
  • Perkhidmatan menyeterika
  • Khidmat dobi

Ruang kerja

  • Faksimili/fotostat
  • Meja

Ulasan bagi Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Baca ulasan dan testimoni secara langsung daripada tetamu yang telah menginap di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel, yang memberikan pandangan tentang pengalaman mereka. Pengembara telah meninggalkan 1,131 ulasan bagi Carlton-Europe Vintage Adults Hotel ​sehingga kini. Data ulasan kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.
8.4
Hebat
1131 penarafan yang disahkan
Cemerlang
653
Hebat
226
Bagus
104
Okey
46
Berpatutan
40
Sederhana
15
Kurang Memuaskan
47
Isih mengikut:Terkini

Penyaring

Semua penyaring

Penyaring

Ulas penarafan
Jenis pelancong
Masa dalam setahun

Hotel Serupa dengan Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Terokai penginapan lain di Interlaken yang menawarkan pengalaman dan suasana yang serupa dengan Carlton-Europe Vintage Adults Hotel. Secara keseluruhan, terdapat 363 hotel yang memberikan perkhidmatan kepada pengembara di Interlaken. Data harga kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.

Eksplorasi Interlaken

Carlton-Europe Vintage Adults Hotel terletak di Hoeheweg 92-94 dalam kawasan , Interlaken. Data mercu tanda popular telah dikemas kini pada 25 Julai 2026.
Carlton-Europe Vintage Adults Hotel lokasi: Hoeheweg 92-94

Mercu Tanda Paling Popular

  • Höheweg375 m
  • Interlaken Ost Railway Station396 m
  • Kursaal Congress Centre0.6 km
  • Casino Interlaken0.6 km
  • Tellspiele Interlaken1.2 km
  • Jungfrau Park1.3 km
  • Touristikmuseum1.3 km
  • Interlaken West Railway Station1.4 km
  • Jungfrau Aletsch Bietschhorn Glacier28.2 km

Soalan Lazim apabila menempah di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel

Cari jawapan kepada soalan lazim mengenai tempahan, kemudahan, dasar dan banyak lagi apabila menempah penginapan di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel. Soalan Lazim kali terakhir dikemas kini pada 25 Julai 2026.

  • Adakah harga Carlton-Europe Vintage Adults Hotel berbanding dengan hotel 4 bintang di Interlaken?

    Hotel-hotel di Interlaken dengan penarafan 4 bintang secara umumnya berharga RM 2,744/malam, tetapi pada purata, Carlton-Europe Vintage Adults Hotel tersedia dengan 28% kurang daripada purata harga di kawasan tersebut. Anda selalunya boleh menikmati penginapan di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel untuk RM 1,993/malam. Ini adalah tawaran hebat untuk para pengguna HotelsCombined yang merancang untuk berkunjung ke Interlaken.

  • Adakah Carlton-Europe Vintage Adults Hotel dianggap sebagai mesra haiwan peliharaan?

    Carlton-Europe Vintage Adults Hotel adalah mesra haiwan. Jangan bimbang untuk membawa haiwan kesayangan anda jika menginap di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel.

  • Adakah terdapat kolam renang di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel?

    Ya, Carlton-Europe Vintage Adults Hotel mempunyai kolam renang untuk tetamu hotel. Secara umumnya, kolam renang hotel mempunyai waktu operasi, jadi pastikan anda bertanya pada kaunter penerimaan tetamu sebelum menggunakan kolam renang.

  • Apakah nombor telefon Carlton-Europe Vintage Adults Hotel?

    Untuk pertanyaan mengenai Carlton-Europe Vintage Adults Hotel dan tempahan anda, hubungi kaunter penerimaan tetamu secara terus pada +41 33 826 01 60.

  • Adakah Carlton-Europe Vintage Adults Hotel mempunyai Wi-Fi yang tersedia?

    Ya, Carlton-Europe Vintage Adults Hotel menyediakan Wi-Fi untuk tetamu hotel.

  • Apakah waktu daftar keluar di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel?

    11:00 adalah waktu daftar keluar di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel. Daftar keluar lewat mungkin tersedia, tetapi perlu dipersetujui dengan pihak hotel.

  • Berapakah harga untuk menginap di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel, Interlaken?

    Harga bilik di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel bergantung pada tarikh, jenis bilik dan ketersediaan. Harga purata yang ditemui baru-baru ini ialah RM 1,993/malam, dengan tawaran terbaik bermula daripada RM 1,210/malam. Untuk melihat tawaran semasa, masukkan tarikh anda dalam borang di atas.

  • Adakah terdapat restoran di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel?

    Terdapat restoran pada lokasi - hubungi Carlton-Europe Vintage Adults Hotel untuk waktu buka dan masa terakhir untuk membuat pesanan. Jika anda ingin minum di penginapan, terdapat bar yang tersedia.

  • Adakah Carlton-Europe Vintage Adults Hotel mempunyai perkhidmatan dobi?

    Ya, terdapat perkhidmatan dobi yang selalunya disediakan di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel, Interlaken. Tetamu juga boleh menggunakan kemudahan menyeterika.

  • Adakah Carlton-Europe Vintage Adults Hotel menawarkan bilik-bilik yang boleh diakses OKU?

    Ya, Carlton-Europe Vintage Adults Hotel menyediakan bilik-bilik yang boleh diakses untuk tetamu yang memerlukannya. Pastikan anda menyemak tawaran yang tersedia pada HotelsCombined untuk ketersediaan terkini.

  • Apakah bulan termurah untuk menginap di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel?

    Bagi peluang terbaik untuk menjimatkan wang pada tempahan Carlton-Europe Vintage Adults Hotel anda, pertimbangkan untuk menginap pada bulan November, apabila harga biasanya paling rendah (RM 675).

  • Apakah hari termurah untuk mendaftar masuk ke Carlton-Europe Vintage Adults Hotel?

    Pertimbangkan untuk mendaftar masuk ke Carlton-Europe Vintage Adults Hotel pada Rabu, apabila harga setiap malam biasanya paling rendah (kadar purata setiap malam RM 905).

Lihat lebih banyak Soalan Lazim

Jutaan Ulasan

Penarafan dan ulasan sebenar daripada berjuta-juta tetamu, sama seperti anda. Tempah penginapan sempurna anda dengan yakin!

Tawaran Hotel Terbaik

HotelsCombined mendapatkan lebih 3 juta hotel dan hartanah dan menyusunnya di satu tempat supaya anda boleh membandingkan penginapan yang ideal.

Pembatalan Percuma

Rancangan berubah - kami memahami. Dan itulah sebabnya anda boleh mencari dan menempah hotel dan penginapan pada HotelsCombined daripada agensi yang menawarkan pembatalan percuma

Dapatkan hasil carian yang lebih baik untuk penginapan anda di Carlton-Europe Vintage Adults Hotel